Naszym wiodącym wyrobem jest elegancki skórzany męski pasek. Zawsze w bieżącej ofercie mamy kilkanaście modeli pasków w szerokiej gamie kolorów i rozmiarów, z dużym wyborem ciekawych klamer. Przy realizowaniu pierwszej dostawy dostarczany jest także ekspozytor firmowy. Duża rozpiętość cenowa gwarantuje zaspokojenie potrzeb każdego klienta - w ofercie mamy paski w wersjach od "ekonomicznej" do "ekskluzywnej". Podobnie rozwiązana jest kwestia stylu: paski klasyczne, weekendowe, awangardowe i inne.

  Naszym atutem jest sprawna dystrybucja. Jesteśmy w stanie dotrzeć wszędzie w krótkim czasie i dostarczyć każdą ilość pasków z naszej bieżącej oferty.

  Co zrobić aby osobiście ocenić lub kupić nasze wyroby?

  • Wypełnij formularz z naszej strony, lub wyślij do nas e-maila podając swoje dane
  • Skontaktujemy się z Tobą w ciągu dwóch dni roboczych w celu ustalenia terminu osobistego spotkania.
  • W umówionym dniu przyjedzie do Ciebie nasz handlowiec* i przedstawi osobiście całą ofertę pasków oraz warunki współpracy.
  • Podczas wizyty naszego handlowca możesz od razu dokonać zakupu bądź umówić się na inny termin. Możesz także ... zrezygnować.
  • Możesz także Ty zadzwonić lub odwiedzić nas w firmie! Zapraszamy!

* handlowiec - osoba, która reprezentuje naszą firmę w sprawach ... handlowych. Poza sprawami oczywistymi, handlowiec doradzi Ci w wyborze asortymentu - przedstawi propozycję "pakietu startowego" odpowiedniego dla Twojego Sklepu i dla kieszeni Twojego Klienta. Z towarem dostarczy odpowiedni ekspozytor i opakowania jednostkowe, będzie Cię odwiedzał regularnie co 5 tygodni lub wtedy, gdy zajdzie taka potrzeba, będzie dbał o ekspozycję pasków i ich odpowiednie uzupełnianie, wymieni towar przy następnej wizycie, jeśli którykolwiek model będzie się sprzedawał gorzej.

  Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?