Firma została założona w 1922 r. przez seniora rodu Władysława Kłodę i od tamtej pory pozostaje firmą rodzinną, w której do dziś wykorzystuje się wieloletnie doświadczenie jej twórcy w produkcji wyrobów skórzanych.

  W ostatnich latach firma przeszła znaczną transformację dostosowując się do obecnych warunków gospodarczych. Pod kierunkiem najlepszych fachowców z prostego zakładu rzemieślniczego stworzona została nowocześnie zarządzana firma, która jest w stanie szybko odpowiedzieć na wszelkie potrzeby rynku.

  Od lat specjalizujemy się w produkcji pod własną marką pasków skórzanych dostarczanych w szerokiej gamie bezpośrednio do salonów odzieżowych oraz sklepów galanteryjnych w całej Polsce. Realizujemy także zamówienia producentów odzieży na kolekcje pasków z ich logo, a często według ich wzorów lub zaleceń. Znaczącą dziedziną naszej działalności jest również produkcja wszelkich wyrobów galanterii skórzanej na zlecenie odbiorców instytucjonalnych, agencji reklamowych oraz wielu innych.

  Jeśli macie Państwo sklep, w którym nie ma jeszcze eleganckich pasków, lub szukacie producenta wyrobów skórzanych, który zrealizuje dla was najbardziej nietypowe zamówienie, zapraszamy na nasze kolejne strony. Zachęcamy również do wypełnienia formularza, który pozwoli nam przygotować indywidualną ofertę i ułatwi pierwszy osobisty kontakt.